Linnameeskond pääses karikasarjas järgmisesse ringi

, veebitoimetaja
Pärnu Linnameeskond sai karikasarjas napi võidu. Arhiivifoto.
Pärnu Linnameeskond sai karikasarjas napi võidu. Arhiivifoto. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu Linnameeskond sai Eesti jalgpalli karikavõistluste 1/16-finaalis 3:2 jagu kolmandasse liigasse kuuluvast Navi vutiseltsist ja edenes järgmisesse ringi.

Esiliigas mängivale Pärnu meeskonnale tuli võit üle kivide ja kändude. Tauno Tekko viis pärnakad 35. minutil penaltipunktilt juhtima, kuid juba minut hiljem tegi Kaspar Leies seisuks 1:1. Selle tulemusega poolaeg lõppeski.

Teise poolaja algul läks mängu üllatuslikult juhtima Võrumaa meeskond, kui Marko Liiva 52. minutil palli pärnakate väravasse saatis.

Navi meeskond sai eduseisu nautida kuus minutit, siis seadis Ranet Lepik taas jalule viigi. Viis minutit hiljem vormistas Albert Anissimov mängu lõpptulemuseks 3:2.

Pärnu Linnameeskond läheb 1/8-finaalis vastamisi taas kolmandasse liigasse kuuluva meeskonnaga, võõrustades seekord Võru jalgpalliklubi.