Vändra vutimehed tegid harvanähtava come-back'i

Jalgpallivärav. Foto on illustreeriv.
Jalgpallivärav. Foto on illustreeriv. Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teises liiga palliv Vändra Vapruse meeskond tegi tänases mängus harvanähta come-back'i, võttes võidu pärast neljaväravalisse kaotusseisu jäämist.

Vändra meeskond leidis ennast mängus Viljandi Tuleviku vastu juba 27. minutiks 0:4 kaotusseisust.

Poolaja lõpuks õnnestus Pärnumaa meeskonnal kolm väravat tagasi lüüa. Sellega Vapruse hoog ei raugenud. Teisel poolajal sepistasid Vändra vutimehed viis vastuseta väravat, asudes lootusetuna näivast kaotusseisust omakorda kahe väravaga juhtima.

Mängu lõpus suutis Viljandi meeskond ühe värava tagasi lüüa, kahandades kaotusseisu minimaalseks, kuid rohkemaks nad suutelised ei olnud.

Nii lõppeski haarav vutilahing Vändra meeskonna 6:5 võiduga.

Vändra Vaprus tõusis tänase võiduga turniiritabelis 42 punktiga neljandale kohale. Liider on ühe mängu vähem pidanud HÜJK Emmaste 48 punktiga. Viljandi Tulevikul on 47 punkti. FC Elva, kel samuti selle nädalavahetuse mänguvooru lahing pidamata, on 43 punkti. Vändra vaprusele hingab kuklasse 40 punkti kogunud Tartu SK-10 II meeskond.

Pärnu Linnameeskond II on 35 punktiga 14 meeskonna hulgas seitsmendal tabelireal.

Meistrivõistluste lõpuni jääb kolm vooru.