Naiskond saavutas üliolulise võidu

PJK naiskond püsib võidulainel.
PJK naiskond püsib võidulainel. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistlustel alistas Pärnu jalgpalliklubi naiskond liidrite heitluses laupäeval Tallinnas FC Flora 2:0 ja jätkab täiseduga liiga liidrina.

Mängu saatus otsustati juba alguses. 3. minutil viis Merily Toom külalised juhtima ja 17. minutil vormistas Anastassia Morkovkina lõppseisu.

Kui meistrivõistlustel on mängitud 12 vooru, on pärnulannad liiga liidrid 36 punktiga. Flora on nüüd kuue ja kolmandal kohal Tallinna FC Levadia 11 punkti kaugusel.

Järgmine mäng tuleb pärnakatel kahe nädala pärast, kui 13. augustil minnakse vastamisi Tallinnas Levadiaga. Kodumängus võitis PJK Levadiat 11:1.