Koolinoori saatis Eesti paraolümpial edu

Teele Talve
Pärnu Kuninga tänava põhikool.
Pärnu Kuninga tänava põhikool. Foto: Ants Liigus

Pärnu Kuninga tänava põhikooli õpilased pälvisid Eesti paraolümpia kergejõustikumeistrivõistlustel häid kohti.

Kuninga kooli kehalise kasvatuse õpetaja Roman Vaigu sõnade järgi osales kergejõustikumeistrivõistlusel kuus võistlejat. Tütarlaste arvestuses saavutas kuulitõukes esikoha Cäroly Paatsi, kes kaugushüppes tuli teiseks ja 60 meetri jooksus kolmandaks.

200 meetri jooksus sai teise koha Viktoria Kraft, kes ühtlasi võitis kaugushüppes ja 60 meetri jooksus kolmanda koha.

Edukad olid poisidki. Nii naasis Ants Kimmel võistlustelt 60 meetri jooksu ja kaugushüppe teise koha diplomiga, kõrgushüppes tuli ta kolmandaks. Kristo Peipins oli kolmas nii 60 kui 200 meetri jooksus. Vladimir Skljar pälvis 1500 meetri jooksus neljanda koha.