Pärnakad said skandaalse võidu

Pärnu võrkpalliklubi naiskond võitis Eesti meistrivõistlustel pronksmedalid
Pärnu võrkpalliklubi naiskond võitis Eesti meistrivõistlustel pronksmedalid Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpalliklubi naiskond sai Eesti karikavõistluste teises veerandfinaalkohtumises skandaalimaigulise võidu Viimsi SPA üle -  kohtumise organiseerimise eest vastutanud Viimsi naiskond ei kutsunud mängule kohtunikke ja nii said pärnakad võidu mänguta.

Kui kohtumine kohtunike puudumise tõttu plaanitud ajal ei alanud, lahkus Pärnu naiskond spordisaalist ja protokolli kirjutati nende 3:0 võit.

Võrkpalliportaali volley.ee andmete kohaselt teeb otsuse kohtumise ärajäämise kohta sporditehniline komisjon, kuid tõenäoliseks lahendiks on loobumisvõit Pärnu naiskonna kasuks.

See tähendab, et hoolimata esimese veerandfinaalmängu 0:3 kaotusest, pääseksid poolfinaali pärnakad.