Motomehed tõid Aravete krossilt auhindu

Karl Saat.
Karl Saat.

Motokrossi Eesti karikavõistlustel Aravetel teenisid Pärnu sportlased kolm pjedestaalikohta. Poiste Quad 100 klassis oli võidukas Jenss Lootus ja Quad 200 tsiklite sõidus sai esimese auhinna Hendrik Volmer.

Juunioride 85 ccm klassis võitis Karl Saat esimese sõidu ja sai kordusstardis kolmanda koha. Kahe sõidu kokkuvõttes kuulus noormehele teine pjedestaalikoht. Saadi klubikaaslane Brenden Roots pidi leppima 18. kohaga.

Vanameister Jüri Makarov kihutas MX1 klassis 18. koha vääriliselt ja quadracer’ite võidusõidul sai laenatud sõiduriistal startinud Romet Puuram kaheksanda tulemuse.

Eesti karikavõistlused motokrossis jätkuvad laupäeval Türi külje all Kihli krossirajal. (PP)