Kais ja Vesik jätkavad turniiri play-off’is

Rivo Vesik (vasakul) ja Kristjan Kais.

Suure slämmi sarja rannavõrkpalliturniiril Šveitsis Gstaadis alagrupi esimeses mängus 21:16, 21:16 Läti paari Alek-sandrs Samoilovs – Ruslans So-rokins võitnud Kristjan Kais ja Rivo Vesik kaotasid teise mängu 13:21, 17:21 Martin Laciga – Jefferson Bellaguardile (Šveits). Kolmandas kohtumises pidi Eesti esipaar tunnistama ameeriklaste Todd Rogersi ja Phil Dalhausseri 2:1 paremust.

Kohtumise avageimi võitsid eestlased 21:18, ent jäid teises sama tulemusega vastastele alla. Otsustavas geimis olid ameeriklased paremad 15:12. Kokku kestis matš 59 minutit.

Täiseduga alagrupiturniiri läbinud Rogers-Dalhausser pääsesid otse 16 parema sekka.

Alagrupis teise koha saanud šveitslased Martin Laciga ja Jefferson Bellaguarda ning kolmandana lõpetanud Kais ja Vesik jätkavad turniiri play-off’is, kus neile loositakse vastased teistes gruppides teise ja kolmanda koha saanud paaride hulgast.