Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Egon Elstein: Toome suurvõistluse rahvale võimalikult lähedale

5 min lugemist
Eesti jahtklubide liidu president Egon Elstein on kindel, et augustis Pärnus toimuvad Euroopa meistrivõistlused õnnestuvad isegi siis, kui ilmataat meile vingerpusse mängib. FOTO: Urmas Luik

Eesti jahtklubide liidu president pärnakas Egon Elstein usub, et augustis Pärnus toimuvad avamerejahtide Euroopa meistrivõistlused annavad mitme kandi pealt olulise panuse meie linna arengusse.

Tellijale

“17. aprillil Tallinnas toimunud Eesti purjetamise kongressil tutvustasin Eesti konjunktuuriinstituudi uuringut, mis käsitles spordisündmuse mõjusid piirkondadele,” rääkis Elstein Pärnu Postimehele. “Paljud faktid näitasid, et need mõjud ja neile järgnevad järelmõjud on tunduvalt suuremad, kui oskasime arvata. EM toob augustis kümneks päevaks meie linna üle tuhande inimese ja kuigi regati eelarve tuleb ots otsaga kokku, saavad otsest kasu paljud Pärnu ettevõtjad. Üks kaudseid mõjusid on purjetamise propageerimine nii noorte kui vanema põlvkonna inimeste seas.”

Avamerejahtide võistlused toimuvad kaugel merel, kuhu asjasse mittepühendatud inimesed ligi ei pääse. Mil moel see tiitlivõistlus hakkab purjesporti propageerima?

01.04.2020 02.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto