Räppar Ingmar Gailit avaldas oma uue singli koos Avoid Dave'iga

Pärnu räppar Ingmar Gailit.

FOTO: Erakogu

Pärnu räppar Ingmar Gailit, kes selle aasta alguses tutvustas end Eesti muusikamaastikul singliga „Underdog“, on jõudnud järgmise helilise verstapostini.

Eile avaldas Pärnu räppar oma uue hiti „Kroonijuveel“, kus võimsa refrääniga annab loole vunki juurde Avoid Dave ehk kodanikunimega Taavi Paomets ja instrumantaalse poole eest kannavad hoolt Heldur Maripuu ning saksofonimängija Carl Tuulik. Loo on miksinud Bert Prikenfeld aka DJ Critikal. Masteri eest vastutab Tanel Roovik.

Kui oma esimeses singlis jagas Gailit maad Jumala ja Saatanaga, siis „Kroonijuveel“ on niisama lihvitud ja meeleolukas kui loo nimi. Räppar ulatab sõbrakäe, et julgeksime kaotusi vastu võtta ja nendega toime tulla. Kõik kahtlevad – isegi võitjad. Igaühel on unistused ja oma tee, kus ette tulevatest takistustest aitavad üle õiged inimesed ja enesusk.

Suvi tuleb Pärnu räpparil teguderohke. Gailitit ootab ees mitu kontserti kogu Eestis ja käimas on debüütalbumi „Momentum“ salvestamine, mida kõigi eelduste kohaselt saab kuulda juba sügisel.

    Tagasi üles