Naisliit ootab aasta isa kandidaate

2014. aastal pälvis aasta isa tiitli lennukite eskadrilli ülem Valeri Kutuzov.

FOTO: Liis Treimann

Eesti naisliit kutsub organisatsioone ja üksikisikuid esitama aasta isa kandidaate.

Aasta isaks võib kandideerida Eesti Vabariigi kodanik, kelle peres kasvab või on üles kasvatatud vähemalt kaks täisealist last. Kandidaadid on oma töös pädevad ja tunnustatud ning on perekonna väärtustamisel eeskujuks ka väljaspool oma perekonda.

Valiku kandidaatide hulgas teeb Eesti naisliidu eestseisus, kus on esindatud Tallinna, Pärnu, Põlva, Vändra, Kohtla-Järve, Kiviõli, Viljandi, Sindi, Harjumaa ja Otepää naisorganisatsioonid.

Aasta isa tiitel antakse üle Eesti naisliidu poolt Eesti naislaulu seltsi korraldatud kontserdil Estonia kontserdisaalis 8. novembril.

Aasta isa tiitlile kandideerimise toetuskirjad saata kuni 29. oktoobrini e-posti aadressile malle.pettai@hotmail.com või naisliit@gmail.com.

Eesti naisliit on aasta isa tiitlit välja andnud aastast 1998. Seni on aunimetuse pälvinud Valeri Kutuzov, Aldo Kals, Ralf Allikvee, Aavo Ots, Urmas Kruuse, Heinz Valk, Hans Sissas, Lembit Peterson, Mehis Viru, Jaan Sild, Märt Riisenberg, Jaan Kallas, Arne Mikk, Aare Kabel, Ants Taul, Enno Lend ja Eduard Jaansen.

    Tagasi üles