Lisandus 25 kilomeetrit täiuslikult remonditud riigiteed

FOTO: PP

Talveajale üleminekuga pühiti meelest suveaja õudus, mil kiirust võtsid maha ulatuslikud teetööd. Nüüd aastat kokku võttes on Pärnumaale lisandunud kuue miljoni euro eest veerandsada kilomeetrit täiuslikult remonditud riigiteed valgustuse ja ohutumate väljasõitudega.

Tellijale

Maanteeameti Lääne regiooni, maavalitsuse ja Pärnumaa omavalitsuste liidu esindajad vaatasid üleeile oma silmaga üle selleaastased tegemised. Ei piirdutud ainult põhimaanteedega, sest bussiliiklusega külateedelegi on jõudnud tolmuvaba kate ja korrastatud ooteplatvormide taskud.

Aasta pärast valmib tänavu oktoobris alustatud ja uude aastasse kanduv Nurme pudelikaela avamine nii, et Pärnust pealinna poole väljub kaks sõidurada üle uue, 154meetrise Nurmeveski silla ja siiapoole siseneb üle Nurme silla üks sõidusuund. Sauga jõe kaldal Via Baltica ääres on tulevase silla koridor raadatud ja jätkatakse juurdepääsude rajamist silla sammaste ehitajatele. Peatöövõtja on Nurme Teedeehitus OÜ ning maanteeameti kui tellija väitel liiklust Tallinna ja Riia vahel lukku ei panda, kuid tööde kõrgajal suvel võivad tulla ajutised piirangud.

Tagasi üles