Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Audru kooli IT-juht valiti aasta mõjukamate hulka

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Äripäeva IT-juhtimise aastakonverentsil kuulutati välja aasta mõjukamad IT-juhid, teiste hulgas tunnustati koolide arvestuses Audru kooli arvutiõpetajat Sten Sanga. | FOTO: Erakogu

Äripäeva IT-juhtimise aastakonverentsil kuulutati välja aasta mõjukamad IT-juhid, teiste hulgas tunnustati koolide arvestuses Audru kooli arvutiõpetajat Sten Sanga.

Sang töötab Audru koolis 2013. aastast. Pärast Pärnu Koidula gümnaasiumi lõpetamist 2011. aastal asus ta õppima Tallinna tehnikaülikooli ja alustas samal ajal nii Audru kui Jõõpre koolis infosüsteemide ümberehitamist ja informaatikatundide andmist. Praegugi jagab ta ennast õpetajaameti ja ülikooliõpingute vahel.

Audru kooli direktor Peep Eenraid rääkis, et Sang märkab oma töös aeglasemate õpilaste juhendamisvajadust ja suunab nutikamaid tegema keerukamaid töid.

Sang juhendab robootikaringi, mille õpilastega osaletakse Robotexil.

Direktori sõnutsi on Sang juhtinud Audru kooli IT-valdkonna tippu. Koolimajas töötab kogu hoonet hõlmav wifi-võrk. Õpilaste kasutada on üle 200 sülearvuti.

Direktori andmetel osaleb Sang kogu Audru valla IT-lahenduste arendamisel.

Tagasi üles