PJK sai suure võidu

PJK juhib Eesti naiste jalgpallimeistrivõistlusi täiseduga.
PJK juhib Eesti naiste jalgpallimeistrivõistlusi täiseduga. Foto: HENN SOODLA/PRNPM/EMF

Pärnu jalgpalliklubi naiskond jätkas naiste meistriliigas võitude seeriat, alistades teise ringi avakohtumises võõrsil kindlalt Põlva FC Lootose 5:1.

Pärnu naiskond sai poolajavileks Anastassia Morkovkina, Liisa Lilleste ja Olga Ivanova väravatest 3:0 edu. Teisel poolajal vähendas Signy Aarna Põlva naiskonna kaotusseisu 1:3-le, ent Morkovkina kaks tabamust ei jätnud võitjas kahtlust. Lõppseis jäi seega 5:1 pärnakate kasuks.

Pärnu jalgpalliklubil on kuue naiskonna konkurentsis kuuest mängust 18 punkti. Tallinna FC Floral on kirjas 9 ja FC Lootosel 8 punkti.

Pärnakate järgmine kohtumine on järgmisel laupäeval kodus FC Levadia vastu.