Nädala algus toob kohati miinuskraadid

Kui nädala lõpuni on nii öösel kui ka päeval plusskraadid, siis uue nädala alguses tuleb kohati ka miinuskraade.

FOTO: Mailiis Ollino

Kui nädala lõpuni on nii öösel kui ka päeval plusskraadid, tuleb algava nädala hakul ilmateenistuse prognoosi järgi kohati miinuskraade.

Laupäeva öösel on pilves ilm. Kohati sajab vähest vihma ja esineb udu. Puhub kagutuul 3–8, rannikul kuni 11 meetrit sekundis. Sooja tuleb 2–7 kraadi. Päeval on pilves ilm ja kohati sajab vähest vihma. Puhub kagutuul 5–10, rannikul iiliti 14 meetrit sekundis. Sooja tuleb 4–9 kraadi.

Pühapäeva öösel on pilves ilm ja kohati sajab vähest vihma. Puhub kagutuul 5–11, rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Sooja tuleb 1–7 kraadi. Päeval on pilves ilm ja paiguti sajab vähest vihma. Puhub kagutuul 6–12, rannikul puhanguti 17 meetrit sekundis. Sooja on 3–7 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves ilm. Lääne-Eestis sajab kohati vähest vihma. Puhub kagutuul 6–12, rannikul iiliti kuni 17 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb kahe miinuskraadi ja kahe kraadi vahele, saartel tuleb kuni viis kraadi sooja. Päeval on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, saartel ka vihma. Paiguti esineb jäidet. Puhub kagutuul 6–11, rannikul puhanguti kuni 17 meetrit sekundis, õhtupoolikul tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur jääb miinuskraadi ja kahe plusskraadi vahele, saartel tuleb kuni viis kraadi sooja.

Tagasi üles