Rannametsa luitejooksu täiskasvanute põhijooksust võttis osa ligemale 800 sportlast, kes läbisid 8,3 kilomeetri pikkuse distantsi.

Võistluse põhijooksul triumfeerisid pärnakad. Meestest pälvis esikoha Karl Mäe ajaga 27:09 Timmo Jereti (29:21) ja Marek Nõmme (30:04) ees.

Naistest noppis esikoha pärnakas Anu Teppo 34:05ga, saavutades üldarvestuses 24. koha. Hõbedavääriliselt jooksis Liliana Torn (34:16) ja pronksi pälvis Kadiliis Kuiv (34:47).

Alla poole tunniga läbis distantsi kuus jooksjat. Kella 14ks oli lõpetanuid umbes 650.

Ligemale 200 kõndijat läbisid samuti 8,3kilomeetrise raja.

Naistest sai esikoha pärnakas Karin Kohv, kes läbis raja ajaga 47:44. Teise koha saavutas Võrumaalt pärit Signe Kirillova (51:04) ja kolmanda pärnakas Kätlin Lubi (52:46).

Meestest pälvis kulla võrumaalane Imre Eiche (51:04). Talle järgnes Raplamaalt pärit Tiit Runno 56:55ga. Kolmanda koha sai pärnakas Sven Järvekülg, kes läbis retke ajaga 59:27.

Pärnu Kahe Silla Klubi esialgsetel andmetel võttis üritusest osa 1420 spordisõpra: 729 osales luitejooksul, 153 käijat-kepikõndijat ajavõtuga luiteretkel ja 86 ajavõtuta retkel, 54 koertekrossil, 42 koerte luiteretkel ja 356 lastejooksudel.

Lõplikud tulemused avaldatakse 26. aprilliks.