Ilm läheb jahedamaks

Ilmateenistuse prognoosi järgi läheb ilm nädala lõpus senisega võrreldes märksa jahedamaks.

FOTO: Elmo Riig

Ilmateenistuse prognoosi järgi jaheneb ilm nädala lõpus senisega võrreldes tuntavalt.

Reedel on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub idatuul kaks kuni kaheksa, öö hakul põhjarannikul puhanguti 13 meetrit sekundis. Sooja tuleb seitse kuni 13 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Saartelt algav vihmasadu laieneb päeva jooksul üle mandri ida suunas ja kohati esineb äikest. Puhub valdavalt idatuul kaks kuni kaheksa meetrit sekundis. Sooja on 14–20, Ida-Eestis kohati 23 kraadi.

Laupäeva öösel tuleb muutliku pilvisusega ilm. Ida-Eestis sajab mitmel pool hoovihma, hommikuks sadu lakkab. Puhub muutliku suunaga tuul kuni kuus meetrit sekundis. Sooja on kuus kuni 12 kraadi. Päeval valitseb samuti muutlik pilvisus. Mitmel pool sajab hoovihma, võib olla äikest. Puhub edela- ja läänetuul kolm kuni üheksa meetrit sekundis. Sooja on 13–18, Kagu-Eestis kuni 20 kraadi.

Pühapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul neli kuni kümme, rannikul iiliti 14 meetrit sekundis. Sooja on 6–11 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja sajab vihma. Puhub edela- ja lõunatuul viis kuni 11, rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Sooja on 11–16 kraadi.

Tagasi üles