Pärnu vutinaiskond tõusis meistriliigas kolmandaks

Pärnu Vapruse naiskond tõusis meistriliigas kolmandaks.
Pärnu Vapruse naiskond tõusis meistriliigas kolmandaks. Foto: Mailiis Ollino

Täna mängiti naiste jalgpalli meistriliigas viienda vooru matš Tartu Tammeka ja Pärnu Vapruse vahel. Pärnakatel õnnestus Taaralinnast kolm punkti tuua, kui vastane alistati 2:0.

Mõlemad väravad lõi Valgevene koondislane Anastasija-Grazyna Shcherbachenia, kes oli täpne nii 26. kui 88. minutil. Mängu skoor võinuks olla suuremgi, ent 10. minutil eksis penaltil pärnakas Kristel Lepik ja 60. minutil Tammeka mängija Renate-Ly Mehevets.

Võit kergitas Pärnu tabelis kolmandaks, ent nende jälitajatel – Põlval ja Sakul – on seljataga mäng vähem.

Meistriliiga tabel.
Meistriliiga tabel. Foto: Jalgpall.ee

Kui seni mängiti tühjade tribüünide ees, siis juulist lubatakse pealtvaatajadki staadionile. Vaprust ootab järgmine matš kodusel Rannastaadionil, kui 18. juulil sõidab külla Tallinna Kalev.