Vapruse esimene pealtvaatajatega kodumatš tõi Rannastaadionile koguni 510 poolehoidjat

Pärnu Vapruse esimene kodumäng täitis fännidega kolmandiku Rannastaadioni tribüünidest. Foto: Mailiis Ollino

Täna said Pärnu Vapruse fännid esimest korda sel hooajal näha oma kodumeeskonda Rannastaadionil mängimas.

Vaprad Karud mängisid hooaja avamatši märtsis Elvas. Sellele järgnes koroonaaeg ja seitse mängu pealtvaatajateta ning eelmine, üheksas matš võõral väljakul. Nõnda said fännid, kes võõrsile ei rännanud, alles kümnendas voorus esiliiga võistkonda Pärnus pallimas näha. Täna hõivasid nad Rannastaadioni 1501 istekohast koguni 510.

Fännide rõõmuks viis Tõnis Vihmoja 21. minutil kodumeeskonna penaltipunktilt juhtima ja Henri Hanson duubeldas 63. minutil Pärnu skoori. Paraku ei suutnud Vaprus teist mängu järjest edu hoida ja florakad viigistasid 68. ja 95. minuti väravast. Neli päeva tagasi läks samamoodi Nõmme Unitedi vastu, kui 2:0 edu käest anti.

Lisapunkti teeninud Vaprus hoiab endiselt kolmandat kohta. Järgmises voorus mängitakse võõrsil liiga viimase, Kohtla-Järvega.