Pärnu derbi tõi Rannastaadionile 654 poolehoidjat

PJK ja Vaprus mängisid 1:1.
PJK ja Vaprus mängisid 1:1. Foto: Mailiis Ollino

Jalgpalli esiliiga 27. voorus läksid Rannastaadionil vastamisi kaks suvepealinna satsi: liiga liider Pärnu Vaprus ja tabeli kaheksas, Pärnu jalgpalliklubi (PJK).

Kolmandat korda sel hooajal lõppes mäng 1:1. PJK läks 27. minutil Jevgeni Novikovi väravast juhtima, ent Tõnis Vihmoja viigistas 654 pealtvaataja ees kümme minutit hiljem.
Nüüd on Pärnu klubidel esiliigas kolm vooru mängitud. Edasi jätkavad omavahel pallimist esikuuik ja tagumised neli. Nõnda jääb esiotsal mängida viis ja tagumistel kolm mängu. Kui kõiki ülejäänud satse Vaprus sel hooajal võitis, siis PJKd mitte.

Vaprus jätkab tabeli tipus ja tõuseks praeguse seisuga järgmiseks hooajaks meistrisarja. PJK on kaheksas ja võitleb liigasse püsimajäämise eest.