JÄRELVAADATAV Võrkpallurid pusisid saarlastega kaks tundi

Pärnu võrkpalliklubi.
Pärnu võrkpalliklubi. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu võrkpalliklubi jäi Eesti meistrivõistluste vaheringis 1:3 alla Saaremaale.

Kodusaalis mänginud Avo Keele hoolealused kaotasid esimesed kaks geimi vastavalt 21:25 ja 20:25. Kolmandas saadi mäng paremini käima ja 25:19 geimivõiduga ei lastud vastaseid veel praami peale. Pea kahetunnine lahing lõppes neljandas geimis, mille saarlased võitsid 25:19.

Üleplatsimeheks osutus saarlaste diagonaalründaja Hindrek Pulk, kes kogus 24 silma (+17) ja lahendas 56 protsenti rünnakuid. Pärnu poolelt tõid Kristaps Platacs 16 (+7), Atvars Ozolinš 11 (+5) ja Toms Švans kümme (+8) punkti.

Pärnul on nüüd vahegrupis võit ja kaks kaotust, millega viie satsi seas ollakse neljandad. Ühtlasi on kindel, et suvepealinlased pääsevad Eesti meistrivõistluste medalimängudele, sest TalTech ei saa enam viiendast kohast kõrgemale tõusta.

Valitseval Eesti meistril on vahegrupis jäänud veel mängida Tartu Bigbankiga, kellega madistatakse 28. veebruaril Taaralinnas.