“Peep on Keila!” Vähe sellest, et Keila kossutiimi poolehoidjad röökisid säärast rõõmusõnumit korduvalt Pärnu spordihallis, teavitati sellest suvepealinna linnarahvastki – ood ametisse ennistatud peatreenerile kõlas veel pärast matši Selveri parklaski.

Hoolimata keilakate ennastsalgavast kaasaelamisest, jätkus Pärnu Sadama ja Keila Coolbeti vahelises Eesti-Läti ühisliiga lahingus võitlust kahe ja poole veerandi jagu. Gert Kullamäe hoolealused kerisid kolmanda veerandaja lõpuks edu paarikümnele punktile ja mäng oli tehtud. Viimaks lasti põllule nooredki ja kui kõlas lõpusireen, näitas tabloo 83:66.

Karismaatiline kuju Peep Pahv jätkas oma ametit ikka samamoodi nagu eelmisel hooajal: aeg-ajalt kätega vehkides, siis jälle neid pettunult laiutades, kohtunikega vaieldes. Viimaks, kui tema satsi kaotusseis paisus suureks, 53aastane loots rahunes.