Vaprus andis kaheväravalise edu käest

Pärnu Postimees
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto on illustreeriv.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto on illustreeriv. Foto: Vändra JK Vaprus

Vändra Vapruse vutimeeskond asus Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri 30. vooru mängus Viljandi Tuleviku vastu kahe väravaga juhtima, ent pidi siiski vastaste paremust tunnistama.

Vändra meeskonna väravad sündisid 21. minutil Ivo-Henri Pikkori tabamusest ja 47. minutil, kui täpne oli Toomas Mangusson.

See viljandlasi ei heidutanud ja Rasmus Luhakooder ja Raido Roman sepistasid 67. minutiks tabloole viiginumbrid. Mängu eelviimasel minutil oli täpne veel Kristen Kähr, kelle värav tõi tabloole 3 : 2 ja Tulevikule kolm võidupunkti.

Kaotus Viljandile langetas Vapruse kuus vooru enne turniiri lõppu kaheksandale kohale.

Vapruse järgmine mäng on 13. oktoobril, kui võõrustatakse Tartu SK 10-t.