Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Erakogu

Pärnust pärit Eesti koondise ründaja Sergei Zenjov aitas oma koduklubil Krakówi Cracovial Poola kõrgliiga avavoorus teenida 1:1 viigipunkti Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piasti vastu.

Pärnu ründeäss oli täpne juba 13. minutil, kui ta ennetas vasakult äärelt antud tsenderduse järel värava ees vastaste väravavahti ja lükkas palli postist sisse.

Eduseis ei püsinud kaua. Juba järgmisel minutil Piast viigistas, kui Eesti koondise keskväljamaestro Vassiljev jooksis kavalalt madalast tsenderdusest üle, jättes palli Gerald Badiale, kes lõi mänguvahendi võrku.

76. minutil avanes Vassiljevil võimalus Piast juhtima viia, kuid keskväljamees kõmmutas penalti üle värava.

Mäng lõppes 1:1 viigiga.