Ilmataat kostitab vihma ja lörtsiga

Nädala teises pooles on oodata pilves ilma ning vihma- ja lörtsisadu, päeval püsivad aga soojakraadid.

FOTO: Kristjan Teedema

Nädala teises pooles on oodata pilves ilma ning vihma- ja lörtsisadu, päeval püsivad aga soojakraadid.

Reede öösel ja päeval tõotab tulla pilves ilm, sajab vihma ja lörtsi. Öösel puhub lõunakaare tuul 5–11 meetrit sekundis, päeval lõuna- ja kagutuul 4–10 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb öösel –1 ja 2 kraadi vahele, päeval tuleb sooja 2–7 kraadi.

Laupäeva öösel ja päeval püsib pilves ilm, sajab vihma ja lörtsi. Õhtul lakkab sadu alates Lääne-Eestist. Öösel puhub kagu- ja lõunatuul 3–9, rannikul puhanguti 12 meetrit sekundis. Päeval puhub lõunakaare tuul. Õhtul pöördub tuul Lääne-Eesti saartel läänekaarde 4–10 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb öösel 0 ja 2 kraadi vahele, päeval tuleb sooja 2–5 kraadi.

Pühapäeva öösel on oodata pilves selgimistega ilma. Kohati sajab vähest vihma või lörtsi. Päeval tõotab tulla pilves ilm. Pärastlõunal levib vihmasadu Lääne-Eesti saartelt ida poole, õhtul sajab kohati ka lörtsi. Öösel puhub lääne- ja edelatuul 3–8 meetrit sekundis. Päeval tugevneb lõuna- ja kagutuul 5–12, saartel ja rannikul puhanguti 15–18 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb öösel –1 ja 2 kraadi vahele, päeval tuleb sooja 2–6 kraadi.

Tagasi üles