Leegionäri koju saatnud Sadama korvpallimeeskond kaotas Eesti meistrile 49 punktiga

Pärnu Sadama korvpallimeeskond loobus Rob Marberry (0) teenetest.
Pärnu Sadama korvpallimeeskond loobus Rob Marberry (0) teenetest. Foto: Mailiis Ollino

Eesti-Läti korvpalli ühisliigas läksid täna Tallinnas vastamisi BC Kalev/Cramo ja Pärnu Sadam. Matš lõppes kalevlaste 109:60 võiduga.

Pärnakatel oli mänguvormis vaid kaheksa meest: puudu oli haigestunud Ernests Kalve ja põlvevigastusega kimpus olev Jeremiah Paige. Rob Marberry teenetest loobuti. Kahemeetrise jänki kontosse jäi Pärnu eest kuus matši, kus ta viskas keskmiselt 14 minutiga kaheksa punkti ja hankis 2,7 lauapalli.

Mullune Eesti meister purjetas kohe mängu alguses eest: avaveerand võideti 14 ja poolaeg 34 silmaga (61:27). Teisel poolajal oli mäng pisut tasavägisem ja pealinlased võitsid viimased 20 minutit 15 punktiga.

Pärnu eest kogus kolm mängijat kahekohalise arvu punkte: Lauris Blaus viskas 16 ning Kaspar Lootus ja Karl-Martin Kask kümme silma. Kalevi resultatiivseim oli 17 punkti kogunud Sander Raieste.

Suvepealinlastel on seitsme mänguga kolm võitu ja neli kaotust. Pealinlastel nelja mänguga kolm võitu ja kaotus.

Pärnu järgmine matš tuleb kolmapäeval, kui võõral väljakul minnakse vastamisi BK Liepajaga.