Selgus Pärnumaa squash'imeister

, toimetaja
Pärnumaa squashi-meistrivõistluste 4. etapi esikolmik. Vasakult Ken-Kristjan Toomjõe, Andero Mardo ja Indrek Rammo. Foto: Maisquash

Laupäeval Pärnu Maisquashis toimunud Pärnumaa meistrivõistluste 4. etapi võitis Andero Mardo, kes krooniti ühtlasi tänavuseks maakonna parimaks squash'imängijaks.

Tänavu kõik neli etappi võitnud Mardo oli konkurentsitult parim laupäevalgi. Nelja parema hulgas alistas ta Indrek Rammo 3-1 (11-5;6-11;11-9;11-7) ja finaalis kindlalt Ken-Kristjan Toomjõe 3-1 (9-11;11-9;11-2;11-2).

Muljetavaldava võistluse tegi parima naisena esinelikusse jõudnud omaaegne Eesti meister Aliis Allas, kes kaotas poolfinaalis Toomjõele tasavägise matši 1:3 (8-11;5-11;11-9;6-11). Kolmanda koha heitluses pidi Allas tunnistama Rammo 3-1 (11-7;11-7;9-11;14-12) paremust.

Squash'iklubi tõstis esile 14aastast Kirsika Kikkast, kes saavutas oma esimesel võistlusel täiskasvanute keskel 16 osavõtja seas 14. koha.

Pärnumaa meistrivõistluste viimane etapp toimub 3. märtsil ja siis selgub ühtlasi maakonna squash'imängijate kogu paremusjärjestus.