Võrkpallurid said ühe võidu kõrvale kuuenda kaotuse

Pärnakate resultatiivseim oli Ivory Õuekallas (esiplaanil).
Pärnakate resultatiivseim oli Ivory Õuekallas (esiplaanil). Foto: Jüri Looring

Pärnu võrkpalliklubi võõrustas Balti liigas Võru Barrust ja kaotas 132pealise kodupubliku ees 1:3.

Kui esimeses geimis tuli vastase 21:25 paremust tunnistada, siis teises koguni 10:25. Ehkki kolmandas võeti jalad kõhu alt välja (25:22), lõppes matš neljandas, kui tablool säras Võru 25:20 geimivõit.

Toomas Jasmini juhendatava tiimi resultatiivseim oli 13 punkti (+1) toonud Ivory Õuekallas, Kaur Erik Kais (-5) ja Jörgen Vanamõisa (+7) lisasid üheksa silma. Võru eest oli võimsas hoos August Matthew Slivinski, kes kõmmutas üleplatsimehena 25 punkti (+19).

Pärnakatel oli parem protsent vastuvõtul (54 vs. 49), ent rünnakul (35 vs. 45) jäädi vastasele alla. Blokipunktid kaotati 8:12 ja serviässad 3:9. Vastased eksisid pallingul 18 ja Pärnu kümme korda.

Võru on nelja võidu ja kolme kaotusega tabelis kolmas, Pärnu ühe võidu ja kuue kaotusega viimane. Järgmisel nädalavahetusel mängitakse koduväljakul lätlastega: laupäeval Jēkabpils Lūši ja pühapäeval Daugavpilsiga.