KINO
Lihula kultuurikeskuse suures saalis
Matsalu loodusfilmide festival. Kl 10 „Elu ja surma vesi“, kl 11 „Drokpa“, kl 13 „Üksi huntide seas“, kl 14.30 „Armastuse maa“, kl 16.30 „Tuulemaa“, kl 18 festivali lõpetamine ja võidufilm.
KINO
Lihula kultuurikeskuse suures saalis
Matsalu loodusfilmide festival. Kl 10 „Elu ja surma vesi“, kl 11 „Drokpa“, kl 13 „Üksi huntide seas“, kl 14.30 „Armastuse maa“, kl 16.30 „Tuulemaa“, kl 18 festivali lõpetamine ja võidufilm.
TEATER
Endla Küünis
kl 19 VAT teatri külalisetendus „Varjuprohvet“.
Kontserdimajas
kl 19 estraadietendus „Mehed, meri, maa ja naised“.
Tervise kultuurikeskuse saalis (Seedri 6)
kl 19 südamlik komöödia „Kõik naistest“.
KONTSERT
Eliisabeti kirikus
kl 16 „Musica sacra“. Kristina Kriit (viiul). Kavas Bach, Ysaÿe.
ÖÖKLUBI
Ööklubis Vaarikas
„Elu esikaanel“. DJ Allan Peramets.
Ööklubis Sugar
„Win-Win“. DJ Kert Klaus.
Ööklubis Mirage
kl 23 „Russian Dance Party“. Esineb Vadim Bai. DJ Deniss Karabljoff, Mirage DJ Team.
Öölokaalis Kassa
kl 23 „Roosa laupäev“. DJ Elmu Sadulsepp.
LÕBUSTUS
Supeluse tänaval
10–15 mootorrattahooaja lõpetamine „Muhe motopäev“. Kl 15.30 jätkub päev mootorrataste paraadiga läbi Pärnu linna, kl 20 pidu Club Wildcardsis.
Kuursaalis
2 Quick Start.
Kultuuriklubis Tempel
kl 22 The Boondocks.
Pubis Bum-Bum
Härra Kuu ja DJ Marko Pille.
Trahteris Postipoiss
kl 21 Raen Väikene.
C. F. Hahni pubis
Fookus.
TEADE
Decora kõrval
7–16 kirbuturg.
NÄITUSED
Pärnu muuseumis
püsiekspositsioon „11 000 aastat ajalugu – elamusi vanast ajast“.
Nutirakenduste abil saab tutvuda krooni ajalooga „Kroonituur 25“.
Näitus „Mündist mõõgani. Pärnumaa arheoloogilised aarded ja juhuleiud“.
Pärnu kunstikooli vilistlaste näitus „Kunst ruudus“.
Avatud T–P 10–18.
Uue kunsti muuseumis
näitus „Teekond lõpmatusse“.
Avatud iga päev 9–19.
Koidula muuseumis
püsinäitus Jannsenite tegevusest 19. sajandil.
Nutirakenduste abil saab tutvuda krooni ajalooga „Kroonituur 25“.
Avatud T–L 10–17.
Raekoja linnagaleriis
Soome kunstniku Harri Larjasto näitus „Me pärineme kusagilt“.
Avatud T–R 11–17, L 11–14.
Kunstnike majas
Mehhiko kunstniku Niña Yharedi näitus „Via Baltic“.
Avatud T–R 11–17, L 11–14.
Kontserdimaja galeriis
Aleks Kase akvarellinäitus „Siit nurgast, sealt nurgast“.
Maarja-Magdaleena gildi keldrigaleriis
retrospektiivne fotonäitus „Gild 10“.
Avatud T–R 11–17, L 11–15.
Pärnu külastuskeskuse galeriis
Marju Lorentsoni fotonäitus „Ilus ilm“.
Keskraamatukogu
1. korruse galeriis Vello Paluoja pastellid „Linnamaastikud“, käsitööstuudio Jaroslavna näitus „Pärlifantaasia“.
Trepigaleriis fotonäitus „Louisa Marie Summer – piirilkõnnid“.
Lasteosakonnas raamatunäitused „Viisakuse võlusõnad“ ja „Lahedad lohelood“.
TÜ Pärnu kolledži fuajees
Haapsalu graafilise disaini festivali näitus „Eesti kultuuriplakat 2017“.
Hansakodu Pilli elamukvartali näidiskorteris
avangard galerii väljapanek „Valitud teosed“.
Avatud N 16–18.
Nooruse maja kohvikus
portselanimaali müüginäitus.
Raeküla Vanakooli keskuses
fotonäitus „Näoga noorte poole“.
Lepa kohvikus
kunstnik Jüri maalinäitus „Sõda“.
Carl Robert Jakobsoni talumuuseumis
saab nutirakenduste abil tutvuda krooni ajalooga „Kroonituur 25“.
Avatud E–P 10–17.
Pärnu haigla
kohvikus Anne Tootmaa „Valguse mängud“.
Kohvikupealses galeriis kunstistuudio „Spektor“ maalinäitus.