Naised teenisid pealinnas neli auhinda

Seinatennise reketid.
Seinatennise reketid. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Tallinnas Metro squash’iklubis toimunud naiste turniiril Colorsstudio auhindadele osales 30 sportlast, neist 17 esindas Pärnut.

Eliitgrupis võitis esikoha Pärnu Maisquashi klubi treener Aliis Allas, kellele järgnesid Reele Komi ja Diana Legušs ning pärnulanna Gerli Viikmaa.

Harrastajate turniiril said viis paremat kohta Pärnumaa mängijad. Pjedestaali kõrgeimale astmele tõusis Meril Allikivi, teiseks tuli Anett Noppel, kolmandaks Janely Saar, neljandaks Liana Pärnpuu ja viiendaks Merit Kvatš.

Monika Ivanova sai 11. koha, Sirle Rattur oli 12., Kadri Kollamaa 13., Tiiu Karu 14., Inge Orav 17., Moonika Ani 18., Gerlika Ree 19. ja Piret Vahtramäe 22. (PP)