parnu

Galerii ja video ⟩ Motohooaja lõpetamise paraadsõidul osales tuhatkond tsiklit

Motohooaja lõpetamise paraadsõit tõi Pärnusse tsiklimehi ja -naisi üle Eesti, aga ka meie naaberriikidest. FOTO: Mailiis Ollino

Ehkki korraldajad arvestasid sellega, et tänavu tuleb motohooaeg Pärnus koroonapiirangute tõttu lõpetada tavapärasest veidi tagasihoidlikumalt, oli Supeluse tänav paraadsõidu alguseks tsiklitest täies pikkuses umbes ja kaherattalisi ootas ühisele sõidule minekut kõrvaltänavatelgi.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Iga-aastasel motoüritusel, mis tänavu piirdus paraadi ja ansambli Wiiralt õhtuse kontserdiga, seisis ühise sõidu ootel rivis suur osa kohalikke raudruunade taltsutajaid, aga Pärnusse oli tuldud ka Soomest, Venemaalt, Lätist ja igalt poolt Eestistki.

Tartu klubi RC Dominus liige Argo võtab klubikaaslastega sügisese Pärnu sõidu ette pea igal aastal. “Täna oli eriti mõnus tulla, sest ilm on väga mõnus,” ütles ta.

Argo jutu järgi käiakse teistelgi Eesti toimuvatel tsiklimeeste kogunemistel ja sõitudel, ent Pärnu oma on eriline selle poolest, et siin sõidavad peale motoklubide liikmete needki, kes tsiklimeeste organisatsioonidesse ei kuulu ja tulevad niisama koos sõitma ja aega veetma.

11.09.2021 15.09.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto