E, 5.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Rahvas leidis tee Pärnu plaažile

Andris Tammela
, reporter
Rahvas leidis tee Pärnu plaažile
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto on illustratiivne.
Foto on illustratiivne. Foto: ARDI TRUIJA/PRNPM/EMF

Kuigi suur osa eestimaalastest elab hetkel kaasa Tallinnas toimuvale tantsu- ja laulupeole, püstitati tänu tänasele ilusale ilmale Pärnu plaažil suve esimene päevitajate rekord.

Pärnu rannas rannavalveteenust pakkuva turvaettevõtte G4S pressiesindaja Julja Garanza teatel loetleti täna kl 15 ajal Pärnu plaažil umbes 5 000 rannalist.

Et tegu on suve esimese tõelise rannailmaga, pidid rannavalvurid otsima koguni kolme kaduma läinud last.

„Meie rannavalve paneb kõigile lastevanematele südamele, et nad astuksid rannavalvurite juurest läbi ja võtaksid lastele käepaelad, kuhu kirjutada vanema kontaktandmed, juhuks kui laps peaks rahvasummas kaduma minema,“ ütles Garanza.

Kui kadunud laste otsing välja arvata, on tööpäev möödunud rannavalvuritele rahulikult. Kella 14 ajal mõõdeti Pärnu rannas õhusooja 24 kraadi ja veetemperatuuriks 18 kraadi. Lehvis ujumist lubav roheline lipp.

Pühapäevaks lubatakse samuti  sooja ilma ja õhutemperatuur võib kerkida kuni 27 kraadini, küll rikuvad ilusa ilma vahelduvad hoovihmad.   

Märksõnad
Tagasi üles