K, 5.10.2022

Galerii: Sindi kärestiku juurde viiv tee pandi driftijate eest lukku

Merle Rallmann
, veebitoimetaja
Galerii: Sindi kärestiku juurde viiv tee pandi driftijate eest lukku
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Projektijuht Külli Tammur lubas töömeestel lasta jalakäijate ajutisi läbipääsuteid kohendada ühtlasemaks ja uskus, et see on parem lahendus kui objekt läbikäimiseks üldse kinni panna. Liivakotid teisaldatakse esimesel võimalusel.
Projektijuht Külli Tammur lubas töömeestel lasta jalakäijate ajutisi läbipääsuteid kohendada ühtlasemaks ja uskus, et see on parem lahendus kui objekt läbikäimiseks üldse kinni panna. Liivakotid teisaldatakse esimesel võimalusel. Foto: Merle Rallmann

Sindis Pärnu jõe kaldapealsele Kalamaja teele on ehitatud lukustatud värav ja läbipääsu lubab liiklusmärk vaid kohaliku omavalitsuse loaga. Jalakäijatele ja ratturitele on jäänud võimalus tõkkest mööduda.

Seni takistasid autode sõitmist kärestikuga paralleelsel teel hiiglaslikud liivakotid, käimist ja rattasõitu need ei häirinud. Uus värav asub kahes kohas, Danspini ja Fein-Elast Estonia tootmisüksuse lähistel. Need on sedavõrd laiad, et pedaalijal tuleb ohutuse huvides ratast käe kõrval lükata ja lihtne pole lapsevankrigagi.

Tori vallavalitsuse kommunikatsiooninõuniku Katariina Vaabeli sõnul pole objekt veel valmis ja väravad on suletud ajutiselt.

Märksõnad
Tagasi üles