L, 28.01.2023

Politsei tabas sõiduki varguses kahtlustatava mehe

Pärnu Postimees
Politsei tabas sõiduki varguses kahtlustatava mehe
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Harjumaal Laagri alevikust varastatud sõiduauto Toyota Land Cruiser leiti hommikul enne kella kaheksat Viljandimaal kraavist.
Harjumaal Laagri alevikust varastatud sõiduauto Toyota Land Cruiser leiti hommikul enne kella kaheksat Viljandimaal kraavist. Foto: Politsei- ja piirivalveamet

Täna varahommikul alanud politseioperatsioon lõppes edukalt, kui politseinikel õnnestus Pärnus tabada autovaras, kes ärandas öösel Harjumaal Laagri alevikust sõiduki.

Politseile laekus varahommikul teade, et ööl vastu tänast varastati Harjumaal Laagri alevikust sõiduauto Toyota Land Cruiser, mis leiti hommikul enne kella kaheksat Viljandimaal kraavist.

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Urmet Tambre kirjeldab, et varga tabamiseks käivitati otsekohe politseioperatsioon. “Meile laekunud info pinnalt oli alust arvata, et varas liigub Lõuna- või Lääne-Eestis, mistõttu suunasime enam politseipatrulle just nendesse piirkondadesse. Mõni tund hiljem õnnestuski meil varguses kahtlustatav mees Pärnu linnas tabada ning nüüd tuleb tal oma tegudest aru anda,” seletas Tambre.

Ta lisas, et on tänulik kõigile inimestele, kes politseile jagasid olulist informatsiooni, mis aitas kaasa autovarga tabamisele.

Kõik täpsemad asjaolud selgitatakse välja kriminaalmenetluse käigus.

Märksõnad
Tagasi üles