K, 6.12.2023

Pärnu Haldusteenused müüb biolagunevaid jäätmekotte

Veste Roosaar
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Biolagunevatesse kottidesse pakitud puulehed viib AS Ragn-Sells ära tasuta.
Biolagunevatesse kottidesse pakitud puulehed viib AS Ragn-Sells ära tasuta. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

OÜ Pärnu Haldusteenused müüb alates esmaspäevast lehtede ja muude biolagunevate aia- ning haljastusjäätmete kogumiseks biolagunevaid jäätmekotte.
 

Kottide suurus on 160 liitrit ja kümmet kotti sisaldava rulli hind on 3 eurot.

Pärnu linnavalitsuse avalike suhete nõuniku Maria Murakas-Ollo teatel saab biolagunevate aia- ja haljastusjäätmete tasuta äravedu tellida AS Ragn-Sellsilt. „Ettevõte viib puulehed ja muud biolagunevad aia- ja haljastusjäätmed ära juhul, kui need on kogutud biolagunevast materjalist jäätmekotti või konteinerisse,“ selgitas ta ja lisas, et kott võib kaaluda kuni 30 kilogrammi. Vastav nõue tuleneb Pärnu linna jäätmehoolduseeskirjast.

Mustadesse või muudesse mitte biolagunevatesse kottidesse pakendatud lehti Ragn-Sells ära ei vii. Need peab ära vedama kinnistu omanik.

Pakitud puulehtede ning muude biolagunevate aia- ja haljastusjäätmete tasuta äravedu saab tellida Ragn-Sellsi lühinumbril 15 155.
 

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles