N, 8.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Šaakalikaamera nimikangelased uluvad Kuressaare lennuki peale

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Dentsembris jäi Metsküla šaakalikaamera lähistele üles seatud rajakaamerasse punahirv, keda pole sealkandis ealeski nähtud.
Dentsembris jäi Metsküla šaakalikaamera lähistele üles seatud rajakaamerasse punahirv, keda pole sealkandis ealeski nähtud. Foto: Rajakaamera

Lääneranna vallas Metsküla rannas kaks kuud tagasi üles seatud šaakalikaamera nimitegelased on rannaribal sagedased külalised. Lähedusse üles pandud rajakaamera pildistas aga punahirve, keda pole sealkandis ealeski nähtud.

Zooloog Tiit Hundi jutu järgi on korraga kaamera ees olnud koguni kolm šaakalit, tavaliselt liiguvad loomad üksinda või paaris.

"Sattusin korra šaakalitele online’is peale. See oli kella 23.30 paiku," seletas Hunt. "Šaakalid liiguvad kaamera juures pimedal ajal. Kõige varem olen näinud neid kella 19.30 paiku. Liikumist jätkub kusagil keskööni."

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles