Pealinlased käisid siinseid bussijuhte üle meelitamas

Kui pealinlaste buss oli Pärnu südalinnas seisnud umbes tunni, ütles ühissõidukis inimesi vastu võtnud värbaja, et tõsisemaid huvilisi, kes ankeedigi täitsid, oli olnud viis-kuus.

FOTO: Urmas Luik

Eile pärastlõunal nägi Pärnu südalinnas helerohelises rüüs ühistranspordivahendit. See ei olnud suvepealinna uus linnabuss, vaid sõiduk, millega Tallinna Linnatranspordi aktsiaselts (TLT) tuli siinseid bussijuhte värbama. Kohalikule ühistranspordikeskusele ei meeldi põrmugi, et niigi raskel ajal, mil sohvreid on keeruline leida, üritatakse need vähesedki üle meelitada.

Artikkel kuulatav Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kuigi välja oli hõigatud, et buss peatub Port Arturi parklas, seisis see mõnevõrra eemal hotell Pärnu tagusel tänaval. Asjaosaliste sõnutsi jagus huvilisi sellest hoolimata. Paljud inimesed olid kohale tulnud uudishimust, uurimaks, miks selline rohevalge masin seal seisab. On ju Pärnu linnabussid teadupärast helesinised ja kaunistatud valgete pärnaõitega.

Leidus neidki, kes teadlikult tulid TLT pakutavaga tutvuma. Kui pealinlaste buss oli südalinnas seisnud umbes tunni, ütles ühissõidukis inimesi vastu võtnud värbaja, kes ei soovinud nime avaldada, et tõsiseid huvilisi, kes ankeedigi täitsid, oli olnud viis-kuus.

Tagasi üles