Kõige sportlikumad politseinikud töötavad Lääne prefektuuris

Pärnu Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Politsei- ja piirivalveamet tunnustas spordis parimaid tulemusi näidanud politseinikke.
Politsei- ja piirivalveamet tunnustas spordis parimaid tulemusi näidanud politseinikke. Foto: Gertrud Alatare

Politsei- ja piirivalveamet tunnustas spordis parimaid tulemusi näidanud politseinikke, nimetades eelmise aasta kõige sportlikumaks prefektuuriks Lääne prefektuuri ja politseispordi tulevikulootuseks Paikuse kolledži kadeti Liisu Miti.

Möödunud aasta kõige sportlikuma prefektuuri tiitli pälvis teist aastat järjest Lääne prefektuur. Prefekt Kaido Kõplas rääkis, kui tähtis on juhtide toetus töötajate spordiharrastusele.

„Oluline on, et juhid liikumist ja trennitegemist igati soodustaksid ja toetaksid. Sportiv inimene on tervem nii kehalt kui vaimult ja sellest võidab kogu organisatsioon,“ ütles Kõplas.

Spordi tulevikulootuseks nimetatud Pärnu neiu Liisu Mitt, kes õpib Paikusel sisekaitseakadeemia politsei- ja piirivalvekolledžis, saavutas auhinnakohti sõudmises ja ujumises.

Parima sportlase tiitli said Rapla politseijaoskonna uurija Triin Tähtla ja Põhja prefektuuri välijuht Marek Vähi. Sportliku visaduse eest pälvis tunnustuse Jelena Všivtseva. Kõige sportlikuma abipolitseiniku aunimetus läks Jaago Männistele Põhja prefektuurist.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles