Fotod: uudse lahendusega ülekäiguradade ehitus käib ekslikust muljest hoolimata

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kuigi TREV-2 Grupi esindaja ütles, et Riia maanteel on kiirusepiirangu märgid ära pööratud, siis reede pärastlõunal olid need täiesti olemas.
Kuigi TREV-2 Grupi esindaja ütles, et Riia maanteel on kiirusepiirangu märgid ära pööratud, siis reede pärastlõunal olid need täiesti olemas. Foto: Urmas Luik

Seitset uuendatavat ülekäigurada ehitab üks brigaad, mistõttu on linnaelanikele tundunud, et töö justkui ei käiks. Ehitaja loodab, et uuenenud erivalgustusega sebrad valmivad aprilli lõpuks.

Riia maanteed mööda sõitjad on Pärnu Postimehe toimetuse poole pöördunud küsimusega, miks on kiiruspiirangud üleval, kuigi ülekäiguradade ehitusel töömehi ei paista. TREV-2 Grupi Pärnu üksuse juhi Andres Kogeri sõnutsi kiiruspiiranguid pole, kuna märgid on ära pööratud." Alles on veel infotahvlid teetööde toimumisest," märkis ta.

Pärnu Postimehe fotograafi kaamera ette jäi küll üks kiirusepiiranguga märk enne ehitustööd.

Kastani tänava ristmik on veel välja ehitamata, kuna sinna tuleb soojatorustik. Ülejäänud ristmikel hakatakse 25. aprillist ohutussaartel paigaldama vilkuvaid tulesid.

Kuigi valmimistähtaeg on 31. mai, loodab Koger, et kui kõik hästi läheb, saavad ülekäigurajad valmis aprilli lõpuks.

Tagasi üles