Tallinna maantee ristmik ja Kesklinna sild suletakse nädalalõpul liikluseks, sillale pääseb jalgsi ja bussiga

Pärnu Postimees
Copy
Kahel eeloleval nädalavahetusel suletakse nii Pärnu Kesklinna sild kui Tallinna maantee, Rääma ja Jannseni tänava ristmik liikluseks.
Kahel eeloleval nädalavahetusel suletakse nii Pärnu Kesklinna sild kui Tallinna maantee, Rääma ja Jannseni tänava ristmik liikluseks. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Kesklinna sild ja Tallinna maantee, Jannseni tänava ja Rääma tänava ristmik suletakse ümberehitustööde tõttu kahel nädalavahetusel reede õhtust esmaspäeva hommikuni liikluseks.

Ristmik suletakse sel reedel, 15. novembril kell 20 ja avatakse esmaspäeval, 18. novembril kell 7.

Samamoodi on järgmisel nädalavahetuselgi samas kohas liiklus piiratud: liiklus suletakse reedel, 22. novembril kell 20 ja avatakse esmaspäeval, 25. novembril kell 7.

„Kaalusime mitut võimalust, kuid ei näinud muud varianti kui liiklus nendel nädalavahetustel täielikult sulgeda,“ selgitas Pärnu linnavalitsuse liiklusspetsialist Toomas Tammela. „Ainsana on sõiduvõimalused tagatud liinibussidele ja operatiivsõidukitele.“

Kesklinna silla teatripoolsesse otsa pannakse reguleerija, kes autosid sillale ei luba. Teisele poole jõge on võimalik sõita Papiniidu silla kaudu, Vana-Pärnu ja Audru osavalla elanikel on mõistlik kasutada Ehitajate ja Lennuvälja teed.

Bussiliiklus jääb samaks. Ehitaja korraldab tööd nii, et need jääksid hilisõhtuste ja varahommikuste busside vahele. Ristmiku ümberehitus jätkub nii öösel kui päeval.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles