Pildid ⟩ Papiniidu sillal sattus ahelavariisse viis autot
Täiendatud!

Täna kell 17.14 sattus Pärnus Papiniidu sillal ahelavariisse viis autot.

Pärnu jaoskonna välijuht Rein Jõgeva sõnutsi inimesed õnnetuses tõsisemalt viga ei saanud. 

„Papiniidu sillal toimus ahelkokkupõrge kolme auto vahel, lisaks põrkasid kokku kaks nende kolme auto taga liikunud autot," kirjeldas ta õnnetuse põhjusi. "Õnneks keegi vigastada ei saanud ning osapooled pöörduvad kindlustusse."

Üks õnnetuse pealtnägija rääkis, et sillal jäi ootamatult seisma halli värvi sõiduauto Ford, millel ei põlenud ükski tuli.

“Ka ohutuled mitte. Sõitsin Fordi järel Volkswagenis, mis sai pidama ja ka punane Honda meie taga jäi seisma, aga õnnetusse sattunud autod ei jõudnud piisavalt kiiresti peatuda,” kirjeldas pealtnägija.

Liiklus oli õnnatuspaigas häiritud ja politseinikud reguleerisid seda.

Avariipaigas viibinud Pärnu Postimehe reporter Meelis Kalme ütles, et kohale saabunud kiirabi vaatas üle inimesi, kes olid õnnetusse sattunud autodes, kuid tõsisemat tohterdamist avariiohvrid ei vajanud.

Papiniidu sillal sattus ahelavariisse kaheksa autot.

FOTO: Meelis Kalme

Ahelavarii tõttu oli liiklus õnnetuspaigas häiritud ja mõlemas sõidusuunas avatud üks sõidurida. Ehkki õnnetus juhtus õhtuse tipptunni ajal, suuri ummikuid silla lähistel ei tekkinud, täheldas Kalme. 

Esialgse info kohaselt oli õnnetusse sattunud autode arv suurem, kuid see oli ekslik number.

Õnnetus juhtus silla Papiniidu tänava poolses otsas, kohast, kus Liivi tee ja Papiniidu tänav ristuvad veidi Ülejõe poole.

Papiniidu sillal on suurim lubatud tunnikiirus 70 kilomeetrit.

Tagasi üles