Saada vihje

Pudelikirja leidmine Raeküla rannast üllatas sünnipäevalast

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Leitud kirjaga oli kaasas sedel, kus paluti kirja leidjal selle saatjatega ühendust võtta.
Leitud kirjaga oli kaasas sedel, kus paluti kirja leidjal selle saatjatega ühendust võtta. Foto: Mailiis Ollino

Urmas Juurik läks ühel küünlakuu pühapäeva õhtul, oma sünnipäeval kodu lähedale Pärnu Raeküla randa jalutama. Suur oli tema üllatus, kui ta silmas kõrkjate sees pudelit koos kirjaga.

“Meri uhub vahest igasuguseid huvitavaid asju kaldale. Olen leidnud puutükke, millest eri ­asju nikerdanud,” sõnas Juurik, kes armastab tihti mere ääres jalu­tamas käia. Midagi seesugust ta aga varem leidnud ei olnud.

Kommentaarid
Vaba aeg
Tagasi üles