T, 27.09.2022

Pärnu tunnustab õpetajate päeva tänuõhtul haridus- ja noorsootöötajaid

Raido Keskküla
, veebilehe toimetaja
Pärnu tunnustab õpetajate päeva tänuõhtul haridus- ja noorsootöötajaid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Roosid.
Roosid. Foto: Urmas Luik

Pärnu linnavalitsus valis õpetajate päeva eel välja selle aasta parimad haridus- ja noorsootöötajad, keda tunnustatakse reedel Pärnu kontserdimajas tänuõhtul.

„Õpetajaamet on keeruline ja närvesööv. Mul on hea meel, et linnavalitsus haridus- ja noorsootöötajaid väärtustab. Loodan, et see innustab nii tiitlisaajaid, nende kolleege kui õpilasi, sest tänu pole selles töös kunagi liigne,“ sõnas abilinnapea Varje Tipp.

Aasta noore õpetaja nimetuse pälvib tänavu Ülejõe põhikooli õpetaja Ande Pelberg. Aasta õpetajaid on viis: Audru kooli klassiõpetaja Kaire Leetsar, Koidula gümnaasiumi bioloogiaõpetaja Sirje Miglai, Ülejõe põhikooli informaatikaõpetaja ja haridustehnoloog Taimi Dreier, Vanalinna põhikooli eriklassi klassiõpetaja Tiiu Naissoo ja Pillerpalli lasteaia muusikaõpetaja Jelena Savinskaja.

Aastate õpetaja nimetus antakse Pärnu vabakooli klassiõpetajale Liia Severinile. Aasta tugispetsialist on Pärnu õppenõustamiskeskuse kooli sotsiaalnõustaja Ello Jõepera. Aasta noorsootöötajaks valiti MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskuse noorsootöötaja Triin Mäger, aasta haridusjuhiks Ülejõe põhikooli direktor Margus Veri ja aasta hariduse sõbraks Pärnu muuseumi muuseumipedagoog Tiit Kask.

Kõigile tiitliomanikele määrati 1150eurone preemia. Hariduse aastapreemia pälvis Pärnumaa kutsehariduskeskus, mida premeeritakse 2300 euroga.

Haridus- ja noorsoopreemiad antakse üle reede õhtul Pärnu kontserdimajas tänuõhtul „Sulle, õpetaja!“.

Märksõnad
Tagasi üles