:format(webp)/nginx/o/2025/05/30/16879256t1hd11e.jpg)
11kuune kassipreili Loore on Pärnu loomade varjupaigas iga päevaga julgemaks muutunud. Ta otsib sõprust teiste kassidega ja tunneb juba huvi inimestegi vastu. Loore vajab rahulikku kodu ja sobiks hästi perre, kus ees ootab sõbralik kass.
Loore jõudis loomade varjupaika eelmise aasta novembris Lääneranna vallast Paadrema külast. Ligemale pooleaastase varjupaigas elamise ajal on ta tasapisi muutunud avatumaks ja sotsiaalsemaks, eriti just liigikaaslaste seltskonnas.
/nginx/o/2025/05/30/16879259t1h70b7.png)
"Teiste kassidega ta sõbrustab ja sobib. Loore tahab nendega väga mängida ja nühib ennast nende vastu," kirjeldas varjupaiga töötaja Kerttu Kirspuu. "Inimeste suhtes on ta veel pelglik ja puutuda ei lase, kuid juba huvitub inimesega mängimisest. Pigem vajab esialgu rahulikumat keskkonda ja kodus ees ootav teine kass sobiks ideaalselt sõbraks," arvas Kirspuu ja täpsustas, et suhtumine koertesse pole teada. "Koerte kohta pole võimalik midagi kindlat öelda, sest varjupaigas nad kokku ei puutu."
/nginx/o/2025/05/30/16879257t1h30c7.jpg)
Loore vasakust kõrvast puudub väike osa. Mis temaga juhtus, seda varjupaiga inimesed ei tea. Kass on kiibitud, steriliseeritud, vaktsineeritud ja saanud parasiiditõrje.
/nginx/o/2025/05/30/16879258t1hdf28.jpg)
Loore ootab kodu, kus tema arengut märgatakse ja toeks ollakse. Just rahulik õhkkond ja mõistlik peremees võiksid aidata pelglikul kassineiul avaneda. Kui tunnete, et soovite loomale kodu pakkuda, võtke ühendust meilil parnu@varjupaik.ee või helistage numbril 524 6705.