Sisukord
Uudised
Postimees

Oskuste ööl saab lähemalt tutvust teha mitme erialaga

1 min lugemist
Homme saab Saksa tehnoloogiakoolis tutvuda kujundaja ja automaatiku erialaga ning kuulata innovatsiooniteemalist loengut. FOTO: Urmas Luik/Parnu Postimees

Homsel oskuste ööl avab Pärnu Saksa tehnoloogiakool uksed kõigile huvilistele, tutvuda saab kujundaja ja automaatiku erialaga.

Saksa tehnoloogiakooli esindaja Jane Barbo sõnutsi on kella 17st võimalik piiluda klassiruumidesse ja uudistada, kuidas näeb välja kooli kujundaja ja automaatika eriala õpperuum, töövahendid ja mille kallal õpilased just parasjagu pead murravad.

Samuti algab kell 18 loeng “Innovatsioon – moesõna või ettevõtte kasvumootor?”, kus esineb Tehnopoli teaduspargi innovatsioonijuht Kadi Villers.

Tehnopoli start-up-inkubaatori juhi Martin Goroško jutu järgi luuakse Eestis igal aastal umbes 300 uut idufirmat. “Loomulikult ei tule ägedad tegijad start-up-maailma vaid Tallinnast. Seetõttu soovib Tehnopol olla ettevõtetele lähemal teisteski piirkondades,” lisas ta.

Goroško ütlust mööda on Pärnus tugev start-up-kogukond ja Forwardspace on kujunenud selle keskpunktiks. “Tehnoloogiaettevõtete aitamine kõikjal Eestis on meie põhitegevus. Tahame, et ka Pärnumaa ettevõtted leiaksid Forwardspace’i kaudu tee Tehnopoli, kus me aitame neil jõuda investeerimisvalmiduseni ja kaasata laienemiseks vajalikku esimest kapitali,” selgitas ta.

Seotud lood
21.02.2020 23.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto