Sisukord
Uudised
Paberleht

Galerii: Jõuluvana avas Häädemeestel postkontori

2 min lugemist
Jõulutaat ja jõulumemm Riina ja Taivo Luik avasid jõuluvana liikuvat postkontorit Häädemeeste vallas juba üheksandat aastat järjest. FOTO: Urmas Luik/Parnu Postimees

Jõuluvana Eedu avas täna pidulikult neli postkasti Häädemeeste vallas. Lapsed saavad panna sinna temale kirjutatud kirjad. Jõuluvana liikuv postkontor on lahti olnud üheksal aastal ja esimest korda pani Eedu postkasti püsti Uulus. ”Siis läks ta Võistesse, Häädemeestele ja Kabli pagari juurde,” täpsustas Eedu. Selles järjekorras avati postkastid tänagi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Häädemeeste vallas Tahku tare juurde jõuluvana postkasti avamisele tulnud lastele kõneles Eedu päevakajalisel teemal nagu liiklemine. Ta selgitas, miks tuleb enne tee ületamist mõlemale poole vaadata, ja rõhutas, et jalakäijad peavad autoteel alati käima vasakul teepervel. Taat veendus, et kõik kohaletulnud teavad, kumb käsi on vasak ja kumb parem.

Kui liiklusjutud räägitud, küsis jõuluvana lastelt, miks nad jõule nii väga ootavad, ja päris, miks nende arvates tuleb teisi aidata, nii jõulude ajal kui üldse.

04.12.2019 06.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto