K, 29.03.2023

Galerii ⟩ Harvardi professori sõnum: Uus töökultuur tugineb jõhkrale avameelsusele

Harvardi professori sõnum: Uus töökultuur tugineb jõhkrale avameelsusele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
USA Harvardi äriülikooli professor Gary Pisano oli 25. Pärnu juhtumiskonverentsi esimene kõneleja. Pisano uurib innovatsiooni. Oma ettekandes, mis toimus Zoomi vahendusel, iseloomustas ta uuendusmeelse ettevõtte iseloomu.
USA Harvardi äriülikooli professor Gary Pisano oli 25. Pärnu juhtumiskonverentsi esimene kõneleja. Pisano uurib innovatsiooni. Oma ettekandes, mis toimus Zoomi vahendusel, iseloomustas ta uuendusmeelse ettevõtte iseloomu. Foto: Lilli Tölp

Istun koosolekuruumis, ise riides kui valgusfoor: seelik oranž, pluus kollane ja kampsun roheline. Ja kuulen ettepanekut, et just mina võiksin minna järgmisel nädalal 25. Pärnu juhtimiskonverentsile ja kajastada USA Harvardi äriülikooli professori Gary Pisano loengut. Laura on Inglismaal elanud. Temal on inglise keel suus. Ta saab aru.

Olgu. Päev käes – kultuuriajakirjanik läheb ärikonverentsile. Kuna ma sellises seltskonnas iga päev ei liigu, avastan üllatusega: polegi meeste maailm? Pean oma hoiakut muutma. Minu üllatuseks on seal palju naisi ja mitukümmend noort.

Aga Gary Pisanot seal ei ole. Ega tule – see saab esimestel minutitel selgeks. Korraldajad üritasid ta hologrammina lavale tuua, kuid tehnoloogia vedas alt. Nii jälgime, kõik need sadakond inimest, professorit tänavu omaseks saanud Zoomi (videokonverentside platvorm, toim) ekraanilt.

Märksõnad
Tagasi üles