E, 8.08.2022

Galerii ⟩ Koroonaviirus lükkab COVIDi-toetuse toel uueneva rannapromenaadi valmimise jaanipäeva kanti

Koroonaviirus lükkab COVIDi-toetuse toel uueneva rannapromenaadi valmimise jaanipäeva kanti
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pärnu rannapromenaadi rekonstrueerimine venib plaanitust ligemale kolme nädala võrra pikemaks. Veel ehitusjärgus rannakohvikud ja -restoranid loodavad uksed avada hiljemalt juuli alguseks.
Pärnu rannapromenaadi rekonstrueerimine venib plaanitust ligemale kolme nädala võrra pikemaks. Veel ehitusjärgus rannakohvikud ja -restoranid loodavad uksed avada hiljemalt juuli alguseks. Foto: Urmas Luik

Talvel Pärnus alanud rannapromenaadi uuendamine pidanuks lõppema selle nädala algul, aga maapõues peidus olnud üllatused ja koroonaviirusest tingitud ehitusmaterjalide tarneraskused pikendavad tööde tähtaega ligemale kolme nädala võrra.

Rannapromenaadi rekonstrueeritava osa esmane valmimistähtaeg oli 1. juuni, aga kuna tööde käigus selgus, et survepumpla oli amortiseerunud, vajas see väljavahetamist. Seda projektis polnud ja septiku tarneaeg oli koroonapandeemiast tingitud tarneraskuste tõttu tavapärasest pikem. Septiku vahetus tähendas omakorda seda, et välja tuli vahetada kanalisatsioonitorustikki, mida samuti esitises ehituskavas polnud, ja see segas kivide ladumist. Nii pikendati tööde tähtaega 18. juunini.

Märksõnad
Tagasi üles