T, 28.11.2023

Pärnu lõviklubi toetab toimetulekuraskustes perede lapsi

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
LC Lions Livonia kogus mullusel „Grillfestil“ maiustuste müügiga annetusi toimetulekuraskustes perede lastele.
LC Lions Livonia kogus mullusel „Grillfestil“ maiustuste müügiga annetusi toimetulekuraskustes perede lastele. Foto: LC Lions Livonia

Lions Club Pärnu Livonia andis teist korda välja Shalomi lastemaja parima lõpetaja stipendiumi.

Stipendiumi eesmärgiks on teha kooli lõpetamise päev ühele tublile õpilasele eriliseks ja motiveerida seeläbi teisi pingutama.

Peale selle korraldasid LC Pärnu Livonia liikmed Shalomi lastemaja lastele aprillis sõidu Tartusse. Üheskoos käidi Ahhaa keskuses ja veedeti tore päev. Väljasõidudki on juba traditsiooniks saanud ja nende eesmärk on anda lastele võimalus kogeda midagi uut ja huvitavat, avardada nende silmaringi ja anda uusi teadmisi.

Oma tegevuse rahastamiseks saab LC Livonia vahendeid annetusest. Sellekevadised kulud on kaetud tänud inimestele, kes eelmisel aastal "Grillfestil"  Magusa Lõvikoopa telki külastasid ja oma väikse panuse heategevusse andsid.  

LC Pärnu Livonia liikmed koguvad raha heategevuseks täna algaval "Grillfestilgi", pakkudes omaküpsetatud muffineid, vahvleid ja jäätist.

Annetuste abil on kavas korraldada lastele kultuurilisi ja hariduslikke üritusi ning väljasõite, nagu näiteks muuseumide, teatrite, näituste ja kontsertide külastused.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles