Eerik-Niiles Kross põhjustas Pärnus avarii
Lisatud fotod õnnetuspaigast!

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Eerik-Niiles Kross.

FOTO: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Täna pärast keskpäeva juhtus liiklusõnnetus Pärnus Lille ja Rohelise tänava nurgal, kui Tallinna maantee poolt tulnud Mercedese sõiduauto sõitis küljelt sisse peateel liikunud Nissani mahtuniversaalile.

Õnnetuspaik Rohelise ja Lille ristmikul.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Õnnetuspaik Rohelise ja Lille ristmikul. Nissan paiskus vastu kollase maja seina.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Maja seinast olid lauad lahti.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Avariipaik Rohelise ja Lille ristmikul.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Avariipaik Rohelise ja Lille ristmikul.

FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pealtnägijate kinnitusel ja Pärnu Postimehele tulnud vihje kohaselt oli kella 12.15 ajal õnnetusse sattunud Mercedese roolis tuntud poliitik ja julgeolekuekspert Eerik-Niiles Kross.

“Kross ei pannud tähele “Anna teed” liiklusmärki ja sõitis ikka korraliku kiirusega Nissanile sisse,” kirjeldas üks anonüümsust palunud õnnetuse pealtnägija. “Avarii tulemusel lendas Nissan kõnniteele ja riivas majaseina.”

Pealtnägija kinnitusel kumbki sohver õnnetuses viga ei saanud, küll muutusid mõlemad masinad sõidukõlbmatuks ja puksiir vedas need hiljem minema.

“Juhid vist leppisid omavahel kokku, sest politseid siia ei kutsutud,” teadis sama pealtnägija. “Kross kutsus omale takso järgi.”

Kross kinnitas, et väike plekimõlkimine tõepoolest toimus. «Õnnetus juhtus ristmikul lihtsalt tähelepanematusest,» selgitas Kross. Ta lisas, et õnnetuses keegi viga ei saanud ning edasi tegeleb sellega kindlustus.

Tagasi üles