/nginx/o/2009/10/30/258276t1hf7d4.jpg)
Eile tähistas Pärnu Ranna raamatukogu oma tegevuse 25. aastapäeva koos tuntud pärnakatega, kes kutsuti raamatukoguhoidja tööga tutvuma ja kliente teenindama.
Raamatukogus tegelesid lugejatega linnavolikogu liige Asso Kommer, ajakirjanik Anniki Leppik ja näitleja Peeter Kaljumäe (pildil).
Pärnu keskraamatukogu arendusjuhi Heinike Sinijärve sõnutsi tuli hommikul tööle asunud Kommeril lahendada mitmesuguseid situatsioone raamatute laenutamisest lugejakaartide vormistamiseni.
Pärastlõunal, kui laenutuslaua taha istusid Leppik ja Kaljumäe, jäi külastajaid vähemaks, kuid mõlemal oli võimalus jagada klientidele raamatusoovitusi.
Täna tähistab Ranna raamatukogu aastapäeva kunagiste ja praeguste töötajatega, lugemissõbrad on aga homme oodatud keskraamatukokku raamatuvahetuslaadale.
Sinijärve kinnitusel on raamatukokku toodud hulk raamatuid, mida omanikud enam ei vaja. Homme saab iga soovija nende seast endale meelepärased teosed tasuta koju kaasa võtta. Inimesed, kes tahavad oma raamatud tasuta ära anda, saavad need viia täna keskraamatukokku või võtta homme laadale kaasa. (PP)